Hasznos linkek:

2011. november 7., hétfő

Allas.ma: ALKALMAZÁS MANAGER

Allas.ma
ALKALMAZÁS MANAGER
Nov 7th 2011, 01:40

Megbízónk egy nemzetköi multinacionális cég magyar leányvállata, melynek fő profilja a teljeskörű IT szolgáltatás - Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
- Multinacionális környezet
- Fiatal, dinamikus csapat, folyamatos fejlődési és karrier lehetőség.

A felvett pályázó feladatai lennének:

- Működési és konceptuális feladatok ellátása
- Egyes alkalmazások end-to-end folyamatainak biztosítása, kapcsolattartás az architektekkel
- Önálló és egyedüli kapcsolattartás a különböző alkalmazásokhoz
- Rövid, közép, illetve hosszú távú tervezés a cég IT kapacitásának fenntartásához és infrastruktúrájához
- Biztonsági követelmények ellátása, szabályzatoknak való megfeleltetés
- Pénzügyi és funkcionális felelősségvállalás

- Főiskolai, vagy egyetemi alapszintű diploma informatikai területen

- Legalább 3-5 éves tapasztalat alkalmazásüzemeltetés/fejlesztés majd management területén
- Projektmenedzsment területén szerzett ismeretek - ITIL folyamatok ismerete.

- Folyékony német és kommunikációképes angol nyelvtudás.

- Kommunikatív, asszertív személyiség
- Analitikus és konceptuális készség
- Utazási hajlandóság
- Elkötelezettség és magas fokú stressz tűrés.