Hasznos linkek:

2011. október 14., péntek

Allas.ma: Vegyésztechnikus (laboros környezet)

Allas.ma
Vegyésztechnikus (laboros környezet)
Oct 14th 2011, 03:40

Egy nemzetközi tulajdonú, a gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Vegyésztechnikus

(laboros környezet)

Feladatok:
  • A laboratóriumában felmerülő részfeladatok elvégzése, együttműködve az adott témán dolgozó diplomás munkatársakkal.
  • Mintaelőkészítések, analitikai mérések, részvétel analitikai módszer fejlesztésében, validálásában
  • A laboratórium vegyszereinek naprakész nyilvántartása.
  • Folyadékkromatográfiás vizsgálatok elvégzése alapanyag és végtermék minták esetén.
  • A munkájához használt műszerek előírás szerinti kalibrálása, ellenőrzése, szükséges dokumentációk szabályos vezetése.

Elvárások:
  • Középfokú szakképesítés: általános vegyész, élelmiszeripari- vagy vegyésztechnikus végzettség.
  • Analitikai laborban szerzett tapasztalat.

Pozitív tulajdonságok:

  • Gyógyszergyári tapasztalat, GMP ismeretek,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Analitikai gyakorlat, különösen HPLC mérések területén,
  • Gödöllő közeli lakóhely.

Munkavégzés helye:  Gödöllő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el részletes szakmai angol és magyar nyelven önéletrajzát, a pozíció megjelölésével az alábbi címre:

cv1@mclconsulting.hu