Hasznos linkek:

2011. október 26., szerda

Allas.ma: VÁLLALATIRÁNYÍTÁSI RENDSZER SZAKÉRTŐ

Allas.ma
VÁLLALATIRÁNYÍTÁSI RENDSZER SZAKÉRTŐ
Oct 26th 2011, 02:10

Dinamikusan fejlődő, komárom-esztergom megyei multinacionális autóipari
beszállító
vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK:

 - az integrált vállalatirányítási rendszernek (MfgPro) a vállalati folyamatokhoz
illeszkedő működtetése
- törzsadatok és forgalmi adatok ellenőrzése
- javítási módok, korrekciós eljárások kidolgozása
- szükséges beállítások elvégzése és beállítások módosítása az MFG/PRO
rendszerben a helyi vállalati igényeknek, ill. a központi igényeknek megfelelően
- magyar beszámoló (mérleg, eredménykimutatás) készítéséhez
"magyar" adatbázis létrehozása
- a vállalati rendszer folyamatokról dokumentáció készítése és a
törzsadatok folyamatos karbantartása
- jogosultságok meghatározása és folyamatos karbantartása az MFG/PRO
rendszerben
- fejlesztési igények koordinálása
- hiba-bejelentések kezelése, dokumentálása
- új és régi dolgozók képzése
- rendszer által biztosított funkciók további bővítése az alkalmazások
területén

KÖVETELMÉNYEK:
- felsőfokú, lehetőleg információ-technológiai végzettség
- legalább egy ERP rendszer ismerete (pl.: SAP, ORACLE, MFG/QAD, BPCS, Epicor)
- minimum 5 éves hasonló területen (ERP rendszer keyuser-ként vagy
rendszer adminisztrátorként szerzett tapasztalat)
- stabil középfokú, releváns szakmai szókinccsel bővített angol nyelvtudás
- nagyfokú önállóság, terhelhetőség
- jó elemzőkészség
- precíz munkavégzés, felelősségteljes gondolkodásmód
- képesség csapatmunkában való részvételre
- probléma elemző és megoldó készség
- jó kommunikációs készség

ELŐNYT JELENT:
- BO ismeret

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT:
- versenyképes jövedelem
- béren kívüli juttatások, utazási költség térítés
- nemzetközi környezet,stabil munkahely,fejlődési lehetőség

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre.
Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
Vállalatirányítási rendszer szakértő, Komárom-Esztergom megye