Hasznos linkek:

2011. október 27., csütörtök

Allas.ma: Üzletkötő

Allas.ma
Üzletkötő
Oct 27th 2011, 03:30

 Munkaerő Recycling Programunk keretében:
HASZNOSÍTSD MAGAD ÚJRA! ITT NEM A VÉGZETTSÉG SZÁMÍT! JELENTKEZZ BÁTRAN!

Munkaerő közvetítő irodánk - budapesti munkavégzéssel- új üzletágai bevezetéséhez keres kitűnő sales vénával rendelkező 2 fő munkatársat.

Feladatok:
Kapcsolatfelvétel kis és középvállalkozások cégvezetőivel
Személyes tárgyalások megszervezése és lebonyolítása
Ajánlatkészítés, szerződéskötés
Projektek végigkövetése
Szoros együttműködés a tanácsadó kollégákkal
Kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Folyamatos kapcsolatápolás és bővítés

Elvárások:
Értékesítési tapasztalat kis-és középvállalkozások körében
Sales véna
Kiváló megjelenés és kommunikáció
Rugalmasság, mobilitás
Saját gépkocsi

Végzettség: középfok

Elõnyök:
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Meglévő kapcsolati tőke
Számlaképesség