Hasznos linkek:

2011. október 1., szombat

Allas.ma: ÜZEMVEZETŐ (4933)

Allas.ma
ÜZEMVEZETŐ (4933)
Oct 1st 2011, 00:57

Elvárások:
•Legalább 10 éves termelésben szerzett vezetői gyakorlat.
•Legalább közép, vagy felsőfokú műszaki (technikusi, vagy mérnöki) végzettség.
•Gyártási folyamatirányítási rendszerekben való jártasság.
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
•Vezetői-, kapcsolatteremtő-, kommunikációs-, konfliktuskezelői készségek megléte.
•Képes legyen önálló munkavégzésre, kreatív gondolkodásra, tervezésre, irányításra, számonkérésre, más részlegek vezetőivel történő együttműködésre.
•Rendszerszemléletű gondolkodásmód.
•Legyen képes a régi, berögződött gyártási folyamatok kreatív, racionális felülvizsgálatára, újragondolására, az újragondolt gyártási folyamatok következetes bevezetésére, a változtatásokkal szembeni ellenállások kezelésére.

Előny:
•Német nyelv ismerete

Megbízónk profilja:
Faipari gyártó cég.

Feladatok:
•Az üzemrész termelésének megszervezése és irányítása;
•A termeléshez szükséges anyagok, alkatrészek logisztikájának szervezése és irányítása, és a felhasznált anyagokkal való havi elszámolás;
•A termelt termékek minőségének biztosítása, a minőségi problémák drasztikus csökkentése, a szükséges technológiai fegyelem kialakítása és fenntartása;
•Az elvárt teljesítményszint fenntartása, a termelési hatékonyság fokozása, és a termelés teljesítményé-nek havi elszámolása;
•Az üzemrész kezelésére bízott gépek és szerszámok üzemeltetése, karbantartásának kezdeményezése, és leltározása;
•Az üzemi adminisztráció szervezése, irányítása;
•Kapcsolattartás a társüzemekkel, üzemfenntartással és az üzletvezetéssel;

Juttatások:
•Megegyezés szerint
•Költségtérítés

Munkavégzés helye:
•Zala megye

Jelentkezési határidő:
•Fényképes önéletrajzokat, 2011. október 20.-ig a pozíció megjelölésével a www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után várjuk.