Hasznos linkek:

2011. október 7., péntek

Allas.ma: Tréning koordinátor (Debrecen)

Allas.ma
Tréning koordinátor (Debrecen)
Oct 7th 2011, 01:51

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.
Nyomdaipari multinacionális partnercégünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs képesség (szóban és írásban)
  • Tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás és anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (alkalmazások és eszközök)
  • Közvetlen felügyelet nélküli munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és konfliktust kezelő képesség
  • Terhelhetőség, határidők betartása a terhelés ellenére
  • Rugalmas, beilleszkedni képes csapatjátékos
Feladatok:
  • Képzési programok javaslata és adminisztrációja a vállalat üzleti érdekeinek figyelembevételével
  • Az egyének vagy csoportok képzésére és fejlesztésére vonatkozó programokban meghatározottak szerint szervezési és logisztikai támogatást nyújt az elérhető programok keretein belül
  • A vállalat egészére vonatkozó irányelveknek megfelelően részt vesz a képzési politika adaptálási, bevezetési és adminisztrálási folyamataiban
  • Együttműködés más vezetőkkel külső és belső képzések szervezésében
  • A vállalat céljainak és stratégiájának megfelelő képzési programok kialakítása, megszervezése és koordinálása
  • Új belépő munkavállalók részére bevezető tréning megszervezése és oktatása
  • Speciális képzési anyagok kialakításában történő segítségnyújtás
  • Oktatási szükségletek elemzése a vezetők felé történő megfelelés szerint és javaslattétel a jövőbeni oktatási tervre vonatkozóan
  • Éves képzési tervek és személyes fejlesztési tervek kidolgozása a vezetőkkel együttműködve
  • Tréning mátrix elkészítése, ellenőrzése és aktualizálása
  • Kompetencia mátrix vezetők által történő frissítésének koordinálása
  • Együttműködik a helyi HR csoporttal, Külső és belső trénerek tevékenységéhez kapcsolódik, azokat koordinálja
  • Nyomon követi a tréning költségkeretét, adminisztrál, havi és éves terveket és kimutatásokat készít
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

További információk: 06 52 / 532 - 020

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a referenciaszám (DEB-14-20) megjelölésével a hujobdebrecen@trenkwalder.com e-mail címre.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.