Hasznos linkek:

2011. október 27., csütörtök

Allas.ma: Termelésirányító (Asszeptikus üzembe)

Allas.ma
Termelésirányító (Asszeptikus üzembe)
Oct 27th 2011, 03:40

Egy nemzetközi tulajdonú, a gyógyszeriparban tevékenykedő partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TERMELÉSIRÁNYÍTÓ ASSZEPTIKUS ÜZEMBE

A munkakör betöltőjének feladatai:
  • az injekciós részleg termelési feladatainak irányítása, a részleg működésének napi ellenőrzése,
  • selejtcsökkentő tényezők feltárása, javaslattétel a technológia és anyagnorma javítására,
  • az üzemi validációs munkákban és auditokon (angol nyelvű is) történő részvétel,
  • új dolgozók szakmai oktatása,
  • gépek és berendezések karbantartásának és átépítésének ellenőrzése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • vegyészmérnöki, gyógyszerész vagy egyéb szakirányú végzettség,
  • angol nyelvtudás (középfokú nyelvvizsga),
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • mások irányításának képessége,
  • stressztűrő képesség,
  • műszaki affinitás.

Előnyt jelent:

  • gyógyszertermelőüzemi tapasztalat,
  • aszeptikus gyógyszergyártási ismeretek.

Amennyiben, hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy jelentkezését várjuk az alábbi e-mailcímre:

cv1@mclconsulting.hu