Hasznos linkek:

2011. október 25., kedd

Allas.ma: Termelési területvezető

Allas.ma
Termelési területvezető
Oct 25th 2011, 01:51

Multinacionális partnerünk számára veszprémi munkavégzéssel, az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Gépi forgácsoló üzem gyártási részfolyamatának szervezése, koordinálása, irányítása, ellenőrzése
  • Minőségellenőrzési feladatok elvégzése/elvégeztetése
  • Minőségügyi követelmények betartása
  • A termelési terveknek megfelelően az emberi és az anyagi erőforrások megszervezése
  • Próbagyártás végzése/koordinálása
  • A technológiai hiányosságok és problémák jelzése a vezetőség felé
  • Gépkezelők és csoportvezetők irányítása, munkájuk szervezése és motiválásuk
  • 20-30 fős csapat irányítása
  • Készletgazdálkodás (alapanyag; félkész- és késztermékek naprakész állapotban tartása)
  • Folyamatos fejlődés biztosítása a területen (hatékonyság növelés)
  • Beszámolók, jelentések készítése az üzemrész működésével kapcsolatban a vezetőség részére, az adott üzemrész képviselete a vezetőség előtt
  • Új munkavállalók betanítása

Elvárások:

  • Szakiskolai végzettség
  • Több éves tapasztalat CNC megmunkálás területén
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves gyakorlat
  • Terhelhetőség, együttműködő készség, rugalmasság, precizitás, dinamikus személyiség
  • Vevőközpontú gondolkodásmód és viselkedés, felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely egy folymaatosan fejlődő cégnél
  • Nyalvtanulási lehetőség
  • Étkezési hozzájárulás
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos/dinamikus csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció és a referenciaszám (szek-5-51) megjelölésével az alábbi címre:

HuJobSzekesfehervar@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.