Hasznos linkek:

2011. október 25., kedd

Allas.ma: Termelési adatspecialista (DEB-11-527)

Allas.ma
Termelési adatspecialista (DEB-11-527)
Oct 25th 2011, 01:50

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termelési mutatók, hatékony mérőszámok előállítása, folyamatos elemzése a vállalat magyarországi gyáregységeire vonatkozóan
  • Termelési adatok kezelése, azokból (standard időszakos) jelentések készítése
  • Információk napi szinten történő összegyűjtése, analizálása, összesítése
  • A termeléskövetési rendszer adatainak kiértékelése, ellenőrzése
  • A termelési adatok megfelelő minőségének biztosítása
  • Adatminőség fejlesztére irányuló javaslatok kidolgozása
  • A hatékonysági célok megvalósulásának támogatása
  • Befejezett termelési projektek eredményeinek elemzése és értékelése
  • Részvétel a fejlesztési csapatmunkában a folyamatok javítása, az alacsonyabb termelési költségek elérése és az ügyfélnek nyújtott szolgáltatások magasabb színvonalra emelése érdekében

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Adatelemzési módszerek alkalmazásában szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és analizáló képesség
  • Magas szintű számítástechnikai ismeret irodai alkalmazások vonatkozásában
  • Termelési, üzemi környezetben történő adatgyűjtés folyamataiban való jártasság előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások
  • Barátságos munkahelyi légkör
  • Professzionális munkaeszközök
  • Karrierlehetőség egy multinacionális csapatban

Munkavégzés helye:

Debrecen

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Az önéletrajzokat magyar és angol nyelven a hujobdebrecen@trenkwalder.com e-mail címre várjuk a referenciaszám (DEB-11-527) megjelölésével.

További információk: 06 52 / 532 - 020

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.