Hasznos linkek:

2011. október 8., szombat

Allas.ma: TELEFONOS OPERÁTOR (4949)

Allas.ma
TELEFONOS OPERÁTOR (4949)
Oct 8th 2011, 00:56

Magyarország egyik piacvezető bankjának megbízásából új kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:
Telefonos operátor.

Elvárások:
oMinimum középfokú végzettség
oJó kommunikációs készség
oÉrtékesítési tapasztalat (bármilyen területen)
oFelhasználói szintű PC ismeretek

Előny:
oCall centerben szerzett tapasztalat
oPSZÁF ügynöki vizsga

Feladatok:
oPénzügyi termék (hitelkártya és személyi kölcsön) értékesítése
oÚj ügyfelek megkeresése hideghívással
oMeglévő ügyfelek kezelése (kártyaaktiválás, megbízások teljesítése, kártyaegyenleg egyeztetése)

Amit kínálunk:
oAlkalmazotti jogviszony
oBérezés: a próbaidő alatt az alapbér bruttó 100.000 Ft a teljesítményhez kötött mozgóbér bruttó 50.000-150.000 Ft. Próbaidőt követően a munkabér megállapodás szerint alakul.
oModern munkakörnyezet
oSzakmai képzések (PSZÁF hatósági vizsgával)

Munkavégzés helye:
Budapest XIV. kerület

Munkaidő:
9.00-17.30 vagy 11.00-19.30, hetente változó munkarendben

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését a www.pannonwork.hu honlapon történő regisztrációval