Hasznos linkek:

2011. október 27., csütörtök

Allas.ma: PLC PROGRAMOZÓ MŰSZERÉSZ (4979)

Allas.ma
PLC PROGRAMOZÓ MŰSZERÉSZ (4979)
Oct 27th 2011, 00:55

Feladatok:
•Részvétel új illetve módosított gépek átvételében.
• PLC szoftver ellenőrzés elvégzése
• Projektekhez kapcsolódó szoftvermódosítások elvégzése.
•Gépdokumentáció ellenőrzése, kezelése.
•Együttműködés az ipari mérnökökkel a gépbeszerzések folyamatában.

Elvárások:
•Elektronikai vagy mechatronikai  műszerész végzettség.
•Siemens PLC rendszerek ismerete.
•PLC programozói ismeret (STEP5, STEP7).
•Angol vagy német nyelvismeret

Bérezés:
•Versenyképes

Megbízónk profilja:
•Gépjármű utasvédelmi biztonsági berendezések gyártása

Munkavégzés helye:
•Sopronkövesd

Önéletrajzokat:
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig