Hasznos linkek:

2011. október 14., péntek

Allas.ma: PÉNZÜGYI KONTROLLER (Szolnok, Kecskemét környéke)

Allas.ma
PÉNZÜGYI KONTROLLER (Szolnok, Kecskemét környéke)
Oct 14th 2011, 02:11

Kulcsszerepet játszó, a felső vezetést közvetlenül támogató munkatársat keresünk Európa vezető szerepet betöltő elektronikai nagyvállalatához, Pest megye dél-keleti részén található munkahelyre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Részvétel az éves pénzügyi terv összeállításában
  • Terv-tény eltérések elemzése
  • Havi zárási feladatok
  • Jelentések készítése a vállalat vezetősége, valamint a német központ részére
  • Különböző pénzügyi kalkulációk, elemzések készítése
  • Folyamatos együttműködés, egyeztetés a könyveléssel és a kapcsolódó területekkel
  • A kontrolling vezető munkájának segítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kontrolling vagy könyvelés területén szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • MS Office programok ismerete, Excel magas szintű ismerete
  • Önállóság, határozottság, csapatmunkára való hajlandóság

Előny: ERP rendszerek és az IFRS ismeret

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Csúcstechnológiás munkakörnyezet
  • Csiszolt német munkakultúra
  • nemzetközi fejlődési lehetőségek
  • vonzó, személyre szabott juttatási csomag
  • széleskörű cafetéria

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre.

Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: