Hasznos linkek:

2011. október 5., szerda

Allas.ma: PALACKOZÁSI CSOPORTVEZETŐ (4936)

Allas.ma
PALACKOZÁSI CSOPORTVEZETŐ (4936)
Oct 5th 2011, 00:56

Ügyfelünk, egy élelmiszereket forgalmazó nemzetközi nagyvállalat számára kollégát keresünk
PALACKOZÁSI CSOPORTVEZETŐ
pozícióba.

Elvárások:
•Középfokú műszaki végzettség érettségivel
•Min. 3 év termelésben vagy gyártóüzemben szerzett tapasztalat gépkezető, technológus vagy karbantartó munkakörben
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
•Pontos, megbízható munkavégzés
•Jó problémamegoldó képesség

Előny:
•Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
•Vezetői tapasztalat
•Angol nyelvtudás
•SAP ismerete
•Palackozóüzemi gyakorlat

Feladatok:
•A palackozó gépsor üzemeltetése
•Megelőző és üzem közbeni karbantartás elvégzése, elvégeztetése
•A minőségbiztosítási követelmények betartása és betartatása
•Alapanyagok kivételezése, készáru átadás
•Fajlagos anyagfelhasználások (csomagolóanyagok, késztermékek) követése
•A munka- és balesetvédelmi szabályok betartása és betartatása
•A csoportban dolgozók irányítása, képzése, fejlesztése
•Munkabeosztások elkészítése a csoportban

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet
•Versenyképes bér

Munkaidő: 3x12 órás folyamatos munkarend.

Munkavégzés helye: Dunaharaszti (bejárás vállalati autóbuszokkal az Örs vezér térről, Határ útról és Soroksári útról)

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését a www.pannonwork.hu honlapon történő regisztrációval.