Hasznos linkek:

2011. október 27., csütörtök

Allas.ma: Logisztikai menedzser német nyelvtudással - Érd

Allas.ma
Logisztikai menedzser német nyelvtudással - Érd
Oct 27th 2011, 01:51

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft nemzetközi háttérrel rendelkező drogéria jellegű cikkek értékesítésével foglalkozó partnere részére keres munkatársat logisztikai központba (Érd), az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Bolti megrendelések megfelelő kiszolgálásának biztosítása országos szinten
  • Munkáltatói jogok gyakorlása 200 ember felett
  • 8-10 műszakvezető szakmai vezetése
  • Részvétel nemzetközi projektekben és munkacsoportokban
  • Képviselet és kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
  • Minőségi és mennyiségi célok meghatározása és teljesítése
  • Ártárgyalások és keretszerződés kötése a fogyóeszközökre

Elvárások:

ˇ Felsőfokú iskolai végzettség, műszaki ismeretek

ˇ 3-5 év szakmai tapasztalat

ˇ vezetői tapasztalat, gyakorlatias gondolkodás

ˇ Erős középfokú, aktív német nyelvtudás

ˇ Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS Office)

ˇ Alapvető műszaki ismeretek

ˇ „B" kategóriás gépjárművezetői engedély

ˇ Online raktár-gazdálkodási rendszer ismerete előnyt jelent

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el magyar és német nyelvű, fényképes önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-13-333) és a munkakör megjelölésével, Kmety Viktória részére, az alábbi email címre:

v.kmety@trenkwalder.com

Nyilvántartási szám: 29338/2000-0100

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.