Hasznos linkek:

2011. október 25., kedd

Allas.ma: KÖNYVELŐ-VEVŐ FOLYÓSZÁMLA (német, angol, Oracle)

Allas.ma
KÖNYVELŐ-VEVŐ FOLYÓSZÁMLA (német, angol, Oracle)
Oct 25th 2011, 02:10

Multinacinális harmonikusan fejlődő gyártóvállalat megbízásából a nemzetközi pénzügyi szolgáltató központja bővítéséhez keresünk számára munkatársat az alábbi pozícióba:

                    KÖNYVELŐ - vevő folyószámla (Német, angol, Oracle)

FELADATOK
- A vevői számlák és kifizetések könyvelése
- A főkönyv és a vevő analitika egyeztetése
- Heti pénzügyi (cash-flow) prognózis készítése, együttműködés a szállítói
folyószámla könyvelő csoporttal
- Vevőkövetelések figyelése, követelések nyilvántartása, kezelése,
egyenlegközlés, fizetési emlékeztető kiküldése
- Együttműködés a követelésbehajtó csoporttal
- Vevői adatbázis kezelése, karbantartása, frissítése
- Kimutatások, riprtok készítése
- Jelentés a területi kontrollernek

KÖVETELMÉNYEK
- Szakirányú felsőfokú pénzügyi-számviteli, vagy közgazdasági végzettség
- Minimum 1 éves szakmai tapasztalat
- ERP rendszerben felhasználói tapasztalat, Oracle alkalmazási tapasztalat előny
- MS Office programok felhasználói szintű ismerete
- Jó német nyelvtudás és angol nyelvtudás

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes jövedelem
- Szakmacsoporton belül vonzónak számító alapfizetés
- Széleskörű juttatási csomag, amelyet kapcsolatfelvétel után részletezünk

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Székesfehérvár környéke

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar, német és angol nyelvű önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre.
Kérjük levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését:
KÖNYVELŐ-VEVŐ FOLYÓSZÁMLA, Székesfehérvár környéke