Hasznos linkek:

2011. október 14., péntek

Allas.ma: Hr Generalista (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Allas.ma
Hr Generalista (Jász-Nagykun-Szolnok megye)
Oct 14th 2011, 01:51

Cégünk Magyarország vezető személyzeti szolgáltató vállalata, melynek célja innovatív és átfogó szolgáltatásaival mozgásban tartani és alakítani az ország munkaerőpiacát. Multinacionális partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

- A területvezetők munkájának támogatása

- Az adott terület humán igényeinek felismerése, proaktív megközelítése és pontos

kiszolgálása

- A belső kommunikáció támogatása

- A teljesítménymenedzsment és teljesítésértékelési rendszerek működtetése

- HR KPI-ok kezelése és riportálása

- HR elemzések, statisztikák, riportok készítése

- Kapcsolattartás munkaerő közvetítő és kölcsönző cégekkel

Elvárások:

- Felsőfokú, szakirányú végzettség

- Hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat

- Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás

- Kiváló kommunikációs készség

- Rugalmasság, terhelhetőség, szervezőkészség

- Önálló munkavégzés

Amit a megbízó kínál:

- Multinacionális, nagyvállalati munkakörnyezet

- Fejlődési lehetőség

- Versenyképes fizetés – megegyezés szerint

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a munkakör megjelölésével a következő címre: t.olah@trenkwalder.com

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.

5100 Jászberény, Szabadság tér 15.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.