Hasznos linkek:

2011. október 8., szombat

Allas.ma: HITELKÁRTYA TANÁCSADÓ (4948)

Allas.ma
HITELKÁRTYA TANÁCSADÓ (4948)
Oct 8th 2011, 00:56

Magyarország egyik piacvezető bankjának megbízásából új kollégákat keresünk az alábbi pozícióba:
Hitelkártya tanácsadó

Elvárások:
oMinimum középfokú végzettség
oJó kommunikációs készség
oMagabiztos, kifogástalan megjelenés
oÉrtékesítési tapasztalat

Előny:
oSzakmai felsőfokú végzettség vagy szakképesítés
oAngol nyelvtudás
oPSZÁF ügynöki vizsga

Feladatok:
oA bank fióktelepének értékesítési képviselete
oMunkáltató által biztosított ügyfélkör számára pénzügyi termék (hitelkártya) népszerűsítése
oIgény esetén az érdeklődők  ügyfélkörbe léptetése
oÜgyfélkör bővítése  és a meglévő ügyfelek kezelése

Amit kínálunk:
oAlkalmazotti jogviszony
oAlapbér és teljesítményhez kötött teljesítménybér
oModern munkakörnyezet
oSzakmai képzések (PSZÁF hatósági vizsgával)

Munkavégzés helye:
Liszt Ferenc Repülőtér tranzit területén

Munkaidő:
2 műszak (04.00-12.00 és 12.00-20.00), a heti 2 szabadnapból 1 esik hétvégére

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését a www.pannonwork.hu honlapon történő regisztrációval