Hasznos linkek:

2011. október 26., szerda

Allas.ma: GYÁREGYSÉG-VEZETŐ (4978)

Allas.ma
GYÁREGYSÉG-VEZETŐ (4978)
Oct 26th 2011, 00:55

Elvárások:
•Gépészmérnök vagy Gépgyártás-technológus végzettség
•Gépgyártás, fémfeldolgozás területén szerzett jelentős vezetői tapasztalat
•A pozíciójához tartozó humán erőforrás gazdálkodásban szerzett gyakorlat
•Termelési kapacitásokkal (termeléshez szükséges inputokkal) történő gazdálkodás gyakorlata
•Középfokú német, angol vagy francianyelv tudás (szóban-írásban)
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Word, Excel, Internet használat
•B" kategóriás jogosítvány
Személyiségét illetően:
Jó kiállású, határozott fellépésű, irányításra képes, jó rendszerszemlélettel és kommunikációs készséggel rendelkező  innovatív személy

Előny:
•SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Feladatok:
•Supervisori feladatok ellátása az üzemvezető, csoportvezető/műszakvezetőkön keresztül
•Az egész gyártási folyamat koordinálása
•Új gyártási koncepciók kialakítása
•A gyártás határidejének pontos betartása
•A szállítás ütemezése

Juttatások:
•Bérezés: versenyképes jövedelem
•Étkezési hozzájárulás (18.000,-Ft)
•Mobiltelefon
•Laptop
•Cégautó

Munkaidő:
•Hétfőtől-péntekig

Munkavégzés helye:
•Győr

Megbízónk profilja:
•Megbízónk termékét illetően piacvezető

Jelentkezési határidő:
A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a www.pannonwork.hu oldlaon regisztráció után vagy a 9027 Győr, Budai u. 5/A.  postai címre várjuk. Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96 528 580, 36 70 3820-911 Rendessy Violettánál.
•www.pannonwork.hu

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig