Hasznos linkek:

2011. október 29., szombat

Allas.ma: FIREMNÍ REPREZENTANT (O)

Allas.ma
FIREMNÍ REPREZENTANT (O)
Oct 29th 2011, 01:50

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, českou obchodní společnost, zaměřenou na prodej specializovaných informačních systémů, vhodné kandidáty/ky na pozici:

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického, nebo právního směru
- zkušenosti s obchodní činností v oblasti prodeje služeb
- velmi dobré komunikační a přesvědčovací schopnosti
- schopnost pracovat pod tlakem
- silnou orientaci na zákazníka
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

- aktivní prodej na obchodních schůzkách
- prezentace softwarových produktů
- odpovědnost za plnění obchodního plánu
- odborné konzultace pro klienty

Nabízíme:

- zázemí silné a prosperující společnosti
- motivující platové ohodnocení s důrazem na výsledek
- propracovaný školící systém
- auto, notebook, mobil

Nástup:
- dohodou

Místo práce: Ostrava

Referenční číslo : TRK 3533

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů", a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Reptová Eva
Trenkwalder a.s
Heřmanická 1648/5, 71000, Ostrava - Slezská Ostrava (část)
Mobil: 420 606 043 954
Telefon: 0420224230337
E-mail: e.reptova@trenkwalder.com

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.