Hasznos linkek:

2011. október 1., szombat

Allas.ma: Felsővezetői asszisztens

Allas.ma
Felsővezetői asszisztens
Oct 1st 2011, 01:10

A felsővezető napi munkájának segítése, általános asszisztensi feladatok ellátása (telefonhívások és ügyfelek fogadása, tárgyalások szervezése/előkészítése, kapcsolattartás partnerekkel, általános ügyintézés a vállalat számára, jegyzőkönyvvezetés, stb.).
Kapcsolattartás a szervezeti egységekkel az ehhez kapcsolódó adminisztráció ellátása; levelezések figyelemmel kísérése.
Levelek megírása, prezentációk elkészítése, iratok/mappák rendezése, iktatása.
Önálló szervezési feladatok ellátása.

Végzettség: Minimum középfokú végzettség.
Szakmai tapasztalat: Hasonló pozícióban szerzett legalább 5-6 éves tapasztalat.
Informatika: jó felhasználó szintű office ismeretek
Egyéb követelmény: Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás.
Határozott személyiség.
Kiváló kommunikációs-, szervező- és együttműködési készség.
Gyorsírás tudás.

Felsőfokú végzettség.
ECDL vizsga.

Irodai munka területre
Megjegyzés: Megbízónk elsősorban tatabányai, ill. Tatabánya környéki pályázók jelentkezését várja.

Munka jellege: Szellemi