Hasznos linkek:

2011. október 31., hétfő

Allas.ma: BRUSIČ NA KULATO

Allas.ma
BRUSIČ NA KULATO
Oct 31st 2011, 02:50

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, českou společnost v oblasti přesné strojírenské výroby, vhodného kandidáta/ku na pozici Brusič na kulato

Požadujeme:

- vyučení v oboru kovoobrábění
- praxe 3 roky a více na dané či podobné pozici
- znalost čtení výkresové dokumentace
- vysoké pracovní nasazení
- ovládání a seřizování brousících strojů
- manuální zručnost, loajalita, samostatnost

Náplň práce:
- práce v kusové výrobě
- samostatná práce dle technické dokumentace
- práce s konvenční nebo CNC bruskou
- práce v jednosměnném provozu
- práce s moderním technologickým vybavením

Nabízíme:

- práci na HPP v příjemném prostředí
- zajištěné stravování
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- odpovídají finanční ohodnocení

Nástup:
- po dohodě či ihned

Místo práce:
- Brno

Místo práce: Brno

Referenční číslo : TRK 3619

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů", a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Petříček Jan
Trenkwalder a.s
Heřmanická 1648/5, 71000, Ostrava - Slezská Ostrava (část)
Mobil: 420 725 475 371
Telefon: 0420224230337
E-mail: j.petricek@trenkwalder.com

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.