Hasznos linkek:

2011. október 29., szombat

Allas.ma: Állatorvos látogató

Allas.ma
Állatorvos látogató
Oct 29th 2011, 01:51

Magyarország egyik meghatározó, állatgyógyszereket és takarmány-kiegészítőket forgalmazó cége területi képviselőt keres nyugat-magyarországi és észak-kelet magyarországi területre (1-1 fő), haszonállat termékkör értékesítésére.

Feladatok:

  • Állattartó telepek látogatása és állatgyógyászati készítmények promóciója és értékesítése

Elvárások:

  • Állatorvos doktori vagy agrármérnöki diploma
  • Angol vagy spanyol aktív, középfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ambiciózus hozzáállás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges gépkocsi, laptop, telefon
  • Rugalmas munkakörülmények

Előny:

  • Állattartó telepen szerzett releváns szakmai tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el szakmai önéletrajzát Kmety Viktória részére, a hivatkozási szám megjelölésével (BUD-13-345) az alábbi email címre:

v.kmety@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.