Hasznos linkek:

2011. szeptember 15., csütörtök

Allas.ma: ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS (4910)

Allas.ma
ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS (4910)
Sep 15th 2011, 00:55

Feladatok:
•Ügyvezető igazgató munkájának támogatása
•Adminisztrációs feladatok ellátása
•Kasszakezelés
•Hulladékgazdálkodás
•Külső kommunikáció és kapcsolattartás
•Posta iktatása
•Eseti jelleggel rendezvényszervezés

Elvárások:
•Középfokú végzettség (előny a felsőfokú végzettség)
•Középfokú német és angol nyelvtudás. Napi szinten kell használni.
•Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
•Pontos, precíz munkavégzés
•Nagy terhelhetőség, felelősségvállalás, rugalmasság

Bérezés:
•Versenyképes fizetés
•Multinacionális vállalati környezet

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Pályázatokat
•www.pannonwork.hu oldaon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk.
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig
•Kérdéseire szívesen válaszolok a 0670/380-0490-es telefonszámon