Hasznos linkek:

2011. szeptember 28., szerda

Allas.ma: Ügyfélszolgálati munkatárs

Allas.ma
Ügyfélszolgálati munkatárs
Sep 28th 2011, 01:51

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Multinacionális partnercégünk debreceni irodájába keresünk munkatársakat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Nemzetközi ügyfelektől érkező hívások, e-mailek fogadása
  • Üzleti folyamatok dokumentálása, fejlesztése
  • Riportok készítése
  • Támogatja az ügyfélszolgálati egységek rendszeres, strukturált felülvizsgálatát

Elvárások:

  • Legalább középfokú ANGOL ÉS NÉMET / FRANCIA / OLASZ / SPANYOL / HOLLAND nyelvtudás
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság, csapatszellem
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Fiatalos, lelkes csapat
  • Barátságos légkör
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Debrecen

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a referenciaszám (DEB-11-591) megjelölésével a HuJobDebrecen@trenkwalder.com e-mail címre.

További információk: 06 52 / 532 - 020

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.