Hasznos linkek:

2011. szeptember 13., kedd

Allas.ma: SZERVÍZTECHNIKUS (4804)

Allas.ma
SZERVÍZTECHNIKUS (4804)
Sep 13th 2011, 00:55

Egyedi gépgyártással, szerszámok forgalmazásával és csavarózó-rendszerek tervezésével, valamint kivitelezésével foglakozó Partnerünk számára keresünk munkatársat
SZERVÍZTECHNIKUS
munkakörbe.

Feladatok:
•Elektronikus/elektromos és pneumatikus csavarozók üzembe helyezése, javítása, programozása
•Megrendelések és javítások önálló lebonyolítása
•Új megrendelések feldolgozása
•Csavarozás-technikai problémák elemzése

Elvárások:
•Minimum középfokú műszaki végzettség
•Alapos mechanikai és elektronikai ismeretek
•Tárgyalóképes német nyelvtudás elengedhetetlen feltétel !
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•Jó kommunikációs készség
•Intenzív betanulásra való hajlandóság

Előny:
•Felsőfokú műszaki végzettség
•Csavarozás technikai szakmai ismeretek

A munkavégzés helye:
Kecskemét, előtte azonban a betanulási idő alatt (várhatóan fél év) Győr és Németország.

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem egyéb juttatások

Jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével a www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után várjuk illetve az illes.ditta@pannonwork.hu e-mail címen.