Hasznos linkek:

2011. szeptember 21., szerda

Allas.ma: PROJEKTMÉRNÖK-VILLAMOSMÉRNÖK

Allas.ma
PROJEKTMÉRNÖK-VILLAMOSMÉRNÖK
Sep 21st 2011, 01:30

Megbízónk új kollegát keres a projektmenedzsment területére az alábbi feladatokkal:

• Üléskomfort-rendszerek elektronikai komponenseinek fejlesztése
• A meglévő termékek LIN/CAN buszrendszerekhez történő továbbfejlesztése
• Elektronikai koncepciók kidolgozása
• Fejlesztési feladatok koordinálása a vállalatcsoport különböző telephelyei között
• Műszaki kérdések, specifikációk, követelmények egyeztetése a vevőkkel és a beszállítókkal
• A jóváhagyáshoz szükséges vizsgálatok tervezése, azok dokumentációinak ellenőrzése.

Végzettség:

Villamosmérnök diploma.

Tapasztalat:

• Legalább 3-5 éves, releváns, projektmérnöki-fejlesztési tapasztalat
• Autóipari fejlesztésben szerzett tapasztalat
• Általános digitális és analóg áramkörök területén szerzett tapasztalat
• LIN/CAN kommunikációs protokollok ismerete
• LIN adatkommunikációs hálózatokhoz kapcsolódó áramkörök fejlesztésében szerzett tapasztalat
• Szabályozástechnikai alapismeretek
• Mikrokontroller ismeretek előnyt jelentenek.

Nyelvtudás:

Tárgyalási szintű német- és minimum kommunikációképes angolnyelv-tudás, vagy kimagasló szakmai ismeretek esetén elegendő a tárgyalási szintű angolnyelv-tudás.

Számítástechnikai ismeretek:

C/C++ programozási tapasztalat előny.

Egyéb jellemzok:

Kiváló kommunikációs és szervezési készség