Hasznos linkek:

2011. szeptember 29., csütörtök

Allas.ma: MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (4929)

Allas.ma
MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ (4929)
Sep 29th 2011, 00:57

Feladatok:
•árajánlatok készítése
•vevőkkel kapcsolattartás
•szerelőcsoport koordinálása
•anyagbeszerzés
•kaputechnikai rendszerek kiépítése, szervizelésével kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:
•gépészeti vagy építészeti középfokú végzettség. Előny a felsőfokú végzettség
•B kategóriás jogosítvány
•előny 1- 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
•önálló, precíz munkavégzés
•számítógép felhasználó szintű ismerete
•AUTOCAD alapos ismerete

Bérezés:
•versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig
•Kérdéseire szívesen válaszolok a 0670/3800490-es telefonszámon