Hasznos linkek:

2011. szeptember 20., kedd

Allas.ma: MINŐSÉGÜGYI RENDSZERFEJLESZTÉSI VEZETŐ

Allas.ma
MINŐSÉGÜGYI RENDSZERFEJLESZTÉSI VEZETŐ
Sep 20th 2011, 02:19

Megbízónk világszerte ismert globális autóipari beszállító magyarországi vállalata.
Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MINŐSÉGÜGYI RENDSZERVFEJLESZTÉSI VEZETŐ

FELADATOK

  • Az ISO-TS 16949 követelményeknek megfelelő minőségbiztosítási rendszer fejlesztése és karbantartása
  • A belső audit  rendszer koordinálása, az audit során felmerült problémák jelzése, részvétel a nem megfelelőségek, észrevételek kijavításában
  • Aktív részvétel a rendszer szintű problémák kezelésében (SPC, BOM)
  • Képzi a szervezetet a minőségirányítási rendszer frissítései szerint
  • A minőségügyi dokumentációk kezelés, ellenőrzése
  • Segítségnyújtás a vevői PPAP-ek benyújtásában
  • Ellenőrzi és nyomon követi a nem megfelelőségeket, vevői akcióterveket
  • Segítségnyújtás minden vevői és külső audit során
  • DBS (Delphi Business System) koordinátori tevékenység
  • Vezetői szerep a SPC, PPAP, FMEA megbeszéléseken
  • A metrológia labor vezetése a bejövőáru labor munkájának felügyelete
  • A machnining CMM szoba tevékenységének koordinálása

ELVÁRÁSOK

  • Minőségbiztosítási mérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Minőségbiztosítási területen szerzett legalább 3 éves szakmai gyakorlat
  • Önálló döntéshozási képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Gyors, problémamegoldó gondolkodásmód
  • Nagyfokú rendszerezettség
  • ISO 9001, ISO /TS 16949 ismerete
  • Jó angol nyelvtudás
  • Microsoft Office készség szintű ismerete
AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT

- Szakmai kompetenciákra szabott fizetés
- Teljesítményprémium
- Cafetéria
- Közlekedési költség reális támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapesttől északra

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre.
Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
Minőségügyi rendszerfejlesztési vezető