Hasznos linkek:

2011. szeptember 17., szombat

Allas.ma: Minőség-, és Környezetirányítási Rendszer Manager

Allas.ma
Minőség-, és Környezetirányítási Rendszer Manager
Sep 17th 2011, 02:11

Székesfehérvár közeli Ipari Parkban levő multinacionális autóipari beszállító vállalat számára keresünk vezetőt az alábbi pozícióba:

 FELADATOK
- A társaság minőség-, és környezetirányítási
  rendszerének felügyelete, működtetése,
  fejlesztése
- Auditok előkészítése, levezénylése.

KÖVETELMÉNYEK
- Minőségbiztosítási és / vagy műszaki mérnöki
  végzettség
- ISO TS 16949, QS 9000 és VDA
  alkalmazás szintű ismerete
- 5 év vezetői tapasztalat,melyből minimum 3 év
  autóipari irányítási rendszerek működtetésében
  szerzett tapasztalat
- Belső auditor képesítés az autóipari
  minőségirányítás valamint a
  környezetirányítás területén
- Tárgyalóképes német vagy angol nyelvismeret
- Magasszintű számítógépes ismeret
- Jó kommunikációs készség
- Rendszer-, ill. folyamatorientált szemléletmód,
  határozottság
- Önállóság, problémamegoldó és közvetítési
  képesség

ELŐNYT JELENT
- Six Sigma jártasság
- Lean - irányítási ismeretek
- ISO 3834 Fémek ömlesztőhegesztésének
  minőségirányítási  követelményeinek ismerete
- ISO 17799 Információbiztonság irányítási
  ismeretek
- ISO 26000 Társadalmi felelősségvállalás (Social
  Responsibility - Code of Conducts)
- ISO 28001 A munkahelyi egészségvédelem
  és biztoság irányítási rendszerének
  ismerete (MEBIR)
- RoHS ismeretek
- REACH ismeretek

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
- Nemzetközi környezet, dinamikus,
  jól összehangolt csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Székesfehérvár környéke

Várjuk fényképes, magyar és angol vagy német nyelvű, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre.
Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
Minőség-, és Környezetirányítási
Rendszer Manager, Székesfehérvár környéke