Hasznos linkek:

2011. szeptember 29., csütörtök

Allas.ma: MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ - IPARI NYOMTATÁS

Allas.ma
MÉRNÖK ÉRTÉKESÍTŐ - IPARI NYOMTATÁS
Sep 29th 2011, 02:11

A Konica Minolta a világ egyik vezető iroda- és nyomdatechnikai nagyvállalata, közel 22.000 főt foglalkoztatva világszerte.
Mint a nyomtatás szakértője minden erőforrásukat rendszerfejlesztésre fordítja A termékek szoftveres támogatásával, professzionális szolgáltatásaival és egyedi konstrukcióival biztosítja ügyfeleinek a gazdaságos és zavartalanul működő nyomtatási környezetet. Dinamikus bővülésük miatt keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

Mérnök-értékesítő – ipari nyomtatás
(Pályakezdő nyomdaipari gépészmérnök jelentkezését is várjuk!)

 FELADATOK

- a legmodernebb nyomdatechnikai

berendezések és komplex szolgáltatások

értékesítése, ügyféligények felmérése
- egyénre szabott javaslatok kidolgozása
  aktív együttműködés kialakítása és fenntartása
  meglévő és új ügyfelekkel
- folyamatos együttműködés a társterületek
  képviselőivel
- értékesítési tevékenység dokumentálása,
  beszámolási kötelezettség a cég

felső-vezetői felé

KÖVETELMÉNYEK
- felsőfokú végzettség vagy ezzel egyenértékű
  releváns tapasztalatok (műszaki végzettség

előnyt jelent)
- néhány év műszaki területen (nyomdaipar

komoly előnyt jelent) szerzett értékesítési

tapasztalat
- minimum társalgási angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
- CRD nyomtatási tapasztalat előnyt jelen.
határozott, kereskedelmi szemlélet
- kiváló prezentációs és tárgyalási készség
- cél- és feladat orientált személyiség
- lojalitás munkahelye iránt

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT

- biztos vállalati háttér
- önálló és változatos munkakör
- versenyképes jövedelem
- céges autót és folyamatos továbbképzési
  lehetőségek

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Egyeztetés szerinti magyarországi régió plusz Budapest (központ)

Várjuk fényképes, magyar nyelvű,
MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre.
 Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: