Hasznos linkek:

2011. szeptember 21., szerda

Allas.ma: Logisztikai Részlegvezető

Allas.ma
Logisztikai Részlegvezető
Sep 21st 2011, 03:40

Gyógyszeripar területén tevékenykedő partnercéghez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikai részlegvezető

Feladatok:

  • Beérkező plazma átvétele, ellenőrzése, tárolása;
  • Raktári dolgozók irányítása;
  • Termeléshez gyártási tételek összeállítása;
  • Szabályos nyomon követhetőség és visszakereshetőség biztosítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – logisztikai irány;
  • Gyógyszeripari vagy élelmiszeri logisztikai tapasztalat;
  • Előny a hűtőházban szerzett tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Előny a felhasználói szintű SAP ismeret.

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, részletes angol és magyar szakmai önéletrajzát, az alábbi címre:

cv1@mclconsulting.hu