Hasznos linkek:

2011. szeptember 17., szombat

Allas.ma: KONTROLLER (4914)

Allas.ma
KONTROLLER (4914)
Sep 17th 2011, 00:55

Elvárások:
•Közgazdász diploma
•Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztráció szükséges)
•Több éves könyvelési és
•Kontrolling feladatok elvégzésében szerzett tapasztalat
•Számítógépes ismeretek: MS Office, valamint könyvelési programok felhasználó szintű ismerete
•Önálló munkavégzés
•Személyiségét illetően:
Felelősségteljes, határozott fellépésű, dinamikus, innovatív, konstruktív, motivált személy, aki jó kommunikációs illetve jó problémamegoldó készséggel rendelkezik

Előny:
•Angol vagy német nyel ismerete (szóban-írásban)
•Értékpapír szakvizsga

Feladatok:
•Teljes körű könyvelés
•Bevallások, éves zárás és beszámoló elkészítése önállóan
•Rendszeres riportálás, tanácsadás a  tulajdonos részére
•Hatóságokkal történő kapcsolattartás
•Kimutatások készítése
•Kontrolling feladatok elvégzése, továbbá
•6-7 fő havi bérszámfejtése

Juttatások:
•Versenyképes bérezés
•Cafateria

Munkavégzés helye:
•Győr

Jelentkezési határidő:
•A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a www.pannnonwork.hu oldalon regisztráció után várjuk
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96 508-000, 36 70 3820-911 Rendessy Violettánál.
•www.pannonwork.hu

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig