Hasznos linkek:

2011. szeptember 15., csütörtök

Allas.ma: KARBANTARTÓ MÉRNÖK (4807)

Allas.ma
KARBANTARTÓ MÉRNÖK (4807)
Sep 15th 2011, 00:55

Feladatok:
•Karbantartási tervek készítése
•Karbantartási és javítási munkák szervezése, felügyelete
•A termelés és a karbantartási csoport műszaki támogatása
•Karbantartási rendszer folyamatos felügyelete/fejlesztése
•Részvétel műszaki projektekben
•Kapcsolattartás az anyavállalattal

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség
•Német nyelvtudás szóban és írásban
•Kedvezményezőkészség, nagyfokú önállóság, együttműködési képesség

Előny:
•Karbantartó mérnöki, vagy villamos mérnöki végzettség
•Autóipari területen szerzett tapasztalat
•Angol nyelvismeret

Juttatások:
•Versenyképes fizetés
•Multinacionális vállalati környezet
•Továbbképzési lehetőség

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével a:
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig
•Kérdéseire szívesen válaszolok a 0670/3800490-es telefonszámon