Hasznos linkek:

2011. szeptember 22., csütörtök

Allas.ma: Gyártási részlegvezető (Vecsés)

Allas.ma
Gyártási részlegvezető (Vecsés)
Sep 22nd 2011, 01:56

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. autóipari alkatrészgyártó, telekommunikációs, háztartásigép és IT területre beszállító, dinamikusan növekvő partnercége számára keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

    • Irányítja a termékgyártási folyamatot, gondoskodik a gép és munkaerő kapacitások rendelkezésre állásáról
    • Részt vesz a kapacitástervezésben
    • Tervezi és irányítja a karbantartásokat
    • Folyamatosan fejleszti a termékgyártás folyamatait
    • Részt vesz a gyártás-technológiafejlesztésben
    • Nyomon követi a gyártási költségeket, javaslatot tesz a hatékonyságfejlesztésére

Elvárások

    • Felsőfokú gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
    • Termelésben szerzett 3-5 éves vezetői tapasztalat
    • Vállalatirányítási rendszer (SAP) ismerete
    • Folyékony német nyelvtudás
    • Analitikus gondolkodásmód és flexibilitás

Előny:

    • Mechatronikai végzettség
    • Angol nyelvtudás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-60-28) és a munkakör megjelölésével, Hadas Helga részére, az alábbi email címre:

HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Nyilvántartási szám: 29338/2000-0100

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.