Hasznos linkek:

2011. szeptember 15., csütörtök

Allas.ma: DISZPONENS (4806)

Allas.ma
DISZPONENS (4806)
Sep 15th 2011, 00:55

Feladatok:
•alapanyagok / félkésztermékek diszponálása a termelés számára
•kapcsolattartás a külső beszállítókkal, illetve a németországi anyavállalattal
•készlet- és ellátási lánc menedzsment
•szállítási határidők és mennyiségek nyomon követése
•alapanyag szükséglet előrejelzés vevői lehívások alapján
•diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése
•beszállítói logisztikai reklamációk feldolgozása
•szállítási elmaradások elemzése
•alapanyag felfutások és kifutások koordinálása
•statisztikák és beszámolók készítése

Elvárások:
•német nyelv ismerete szóban és írásban
•minimum középfokú végzettség
•terhelhetőség
•csapatmunkára való készség
•hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
•önálló munkavégzés képessége

Bérezés:
•versenyképes fizetés
•multinacionális vállalati környezet
•továbbképzési lehetőség

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Pályázatokat
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk.
•Érdeklődni lehet a 06 70 380 04 90-es  telefonszámon
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig