Hasznos linkek:

2011. augusztus 3., szerda

Startapró.hu - Állás, oktatás: terjesztő-üzletkötő

Startapró.hu - Állás, oktatás
A Startapró.hu apróhirdetési oldal hírforrása
terjesztő-üzletkötő
Aug 3rd 2011, 10:00

Feladatok: Kelet Európában piacvezető - gyermekeknek szóló készségfejlesztő kiadványok készítésével foglalkozó kiadó keres terjesztő – üzletkötőket. A sikeres pályázónk saját gépkocsival rendelkezik, a napi feladatai közé tartozik óvodák és iskolák felkeresése és a kiadványaink értékesítése. Elvárások:   Elvárásaink: középfokú iskolai végzettség, jó kommunikációs készség, elhivatottság, saját gépkocsi. A jelentkezést olyan munkavállalók számára kifejezetten ajánljuk, akik szeretnek gyerekekkel foglalkozni, esetleg gyermeknevelés után térnének vissza a munka világába. Végzettség: középfokú iskolai végzettség Fizetés: Folyamatosan eredményes munkavégzést alapfizetéssel, bonusszal, és költségtérítéssel honoráljuk. Jelentkezési e-mail cím: sipos@svscitymedia.com Jelentkezés módja: e-mailben: sipos@svscitymedia.com Jelentkezés határideje: 2011.09.15.