Hasznos linkek:

2011. augusztus 19., péntek

Startapró.hu - Állás, oktatás: Kereskedelmi ügyintéző

Startapró.hu - Állás, oktatás
A Startapró.hu apróhirdetési oldal hírforrása
Kereskedelmi ügyintéző
Aug 19th 2011, 15:10

Feladatok: - telefon kezelés - tárgyalások lebonyolítása - szerződés kötés, papír munka, hitelbírálat segítése - folyamatos kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel Elvárások: - középfokú végzettség - kommunikatív, nyitott jellem - önállóság - kitartás, lendületesség Előny, de nem feltétel: - kereskedelemben szerzett tapasztalat - vezetői ambíció - B kategóriás jogosítvány   Amit cserébe nyújtunk: - azonnali munkakezdés - kiemelkedő kereseti lehetőség - biztos háttér ( 25 éves vállalat, 10 milliárd éves árbevétel, konkurencia nélküli termékek, országos lefedettség) - ingyenes oktatás és tovább képzések - kötetlen időbeosztás - "A" kategóriájú irodaház és munkakörülmények - cégen belüli folyamatos (termék,pénz, utazás alapú) nyereményjátékok - céges mobil flotta (akár családtagoknak is) - céges autó flotta (bizonyos szint után) - rendezvények, konferenciák   Jelentkezési e-mail cím: joblike01@gmail.com Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajz küldése a megadott e-mail címre. Jelentkezés határideje: 2011.10.18.