Hasznos linkek:

2011. augusztus 16., kedd

Startapró.hu - Állás, oktatás: Értékesítői munkakör

Startapró.hu - Állás, oktatás
A Startapró.hu apróhirdetési oldal hírforrása
Értékesítői munkakör
Aug 16th 2011, 19:23

Tisztelt Álláskereső! Az országunk legnagyobb ingatlanértékesítő cége - sokéves tapasztalattal működő sikeres, városközponti irodájába ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT KERES Ha ön nem egyhelyben ülő, sikerre éhes, teljes anyagi függetlenségre törekvő, jó kommunikációs képességekkel rendelkezik és szeretne egy változatos, jól fizető állást egy válságálló területen és hajlandó a kihívásokkal szembe nézni, vagy hacsak úgy érzi, hogy sokkal többre lenne képes akkor várom fényképes önéletrajzát az ovari.csaba@dh.hu e-mail címre. Feladatok: - eladó ingatlanok felkutatása - a meglévő kínálat folyamatos hirdetése - ingatlanok bemutatása, ajánlása vevőknek - kapcsolattartás ügyfeleinkkel Amit kínálunk: - szakmai képzés - kiváló csapat - országos adatbázis - jóval az átlag feletti kereseti lehetőség - Kecskemét központi helyén fekvő iroda - karrierépítés Elvárások: - számítógépes alapismeretek - szorgalom - jó megjelenés - jó kapcsolatteremtő képesség - jogosítvány - munka tapasztalat Várom fényképes önéletrajzát!!!